Перейти до контенту

Холодинаміка

Багато хто з вас вже зустрічався з Рей-Кі та холодинамікою. Принаймні чули про це, і багато хто навіть має певні ініціації. Але… доводиться часто чути. Що ВОНО не працює!! Саме тому я можу відповідати лише за свою практику Рей-Ки, за вашу я відповідати НЕ МОЖУ. І дати відповідь на питання, чому у вас не працює, я теж не можу. Якщо бажаєте, можемо розібратися разом.

Так от, що є дуже важливим у вищезазначених техніках, це те, що вони не потребують спеціальної класичної освіти. Ці техніки перетинаються з медициною та психологією, але торкаються таких рівнів, до яких і перша і друга не добрались по причині жорсткої рамкової конструкції будови системи. Творчість тут головний параметр ( не плутати з вседозволеністю та месіанством), гординя карається, а добра воля схвалюється, але обмежується Замислом Творця.

Холодинаміка – техніка, компільована Верноном Вульфом на базі психології Юнга, квантової та хвильової теорії і… ще купа розумних термінів. Про це можете почитати й самі. Інтернет вам у поміч. Те ж стосується і системи Рей-Кі. Але моя задача тут окреслити головне: Божественна любов холодна і безжалісна. Пам’ятайте про це! Ніяка космічна любов не буде борознити простори всесвіту. І ні руками, ні ногами, ні «рейками і плінтусами» ви її не відчуєте. Спочатку необхідні якості. А те, що багато хто називає «всесвітньою любов’ю», швидше за все шизофренія. Можу дати безкоштовну пораду: тіло ніколи не бреше, на відміну від розуму, який постійно вигадує виправдання.

З цього випливає – якщо той, хто обіцяє вам спасіння, але не дружить зі своїм тілом та неадекватний у соціумі, навряд чи зможе вам допомогти. Згадайте: навіщо шукати здоров’я у хворого, грощі у бідного, а мудрість у дурня? За кожним словом тут стоїть практика. Все можна перевірити… І ви також зможете, якщо захочете. І от, після довгого ліричного відступу перейдемо до короткої та точної суті: що ж таке Рей-Кі та Холодинаміка?

Насамперед, це високоточний та високоорганізованний технологічний алгоритм цілком конкретних дій, покликаний допомогти відбудувати систему «людина» відповідно до його первинних базових параметрів в часі та просторі. Все інше – це фарби, які були принесені школами, майстрами і кланами передачі знань. І ми готові поділитися з вами тим, що знаємо та вміємо. І ми будемо рости разом з вами! В парадигмі нашої школи немає догм. І ми будемо намагатися підтримувати це основне правило, адже

«Велика істина – це така істина, протилежність якої також є істиною»

- Томас Манн.