Перейти до контенту

Рей-кі

Ну, що я вам можу сказати про Рей-кі!

Все залежить від того, який часовий діапазон ви попросите мене розглянути. Але можу сказати з упевненістю, що моє ставлення до адептів цієї системи з часом не змінилося від слова «абсолютно»!

Коли я вперше зіштовхнувся з адептами Рей-Кі, вони викликали в мені стійке нерийняття через приторну та липку «любов» до світу. А фрази типу: відчуйте любов всесвіту… Фуууу. Стан такий, ніби тебе облили цукровим сиропом, а смаку немає: рот злипся! Тож після деяких таких зустрічей я остаточно зрозумів, що такі рейки і плінтуси не для мене.

Минуло років з 10… Ні. Не так. Минуло десять років. І тут такий гонг: Баммм!!!

Зустрічається мені…, ні! Входить у моє життя колега, ну і за сумісництвом – Майстер Рей-Кі. І все! Всі мої старі уявлення про систему рухнули. Адже практика є мірилом істини!

Так от кількома словами: Рей-Кі – це система інтенрального алгоритму з чіткими правилами і законами, які трансформують простір та час, даючи змогу тому, кого зцілюють, та самому цілителю отримати забраклих якостей для досягнення поставленої мети. Але будьте особливо обережними з бажаннями. Вони збуваються! А чи насправді ви хочите того, чого хочете?!

От після цього знайомства моє життя було змінене назавжди!

Детальніше про Рей-Кі лише при особистому спілкуванні. Просто дуже багато чого маю сказати.

А моя думка щодо минулого зовсім не змінилася. Світом правлять ідіоти, або як мінімум – не дуже здорові люди. І те, як вони використовують дані їм інструменти – не моя справа. Тут я повторю слова мого Майстра: я можу відповідати лише за свої Рей-Ки. За його і за їх Рей-Кі я не відповідаю!

Хочете познайомитися з системою ближче – ласкаво просимо!