Перейти до контенту

Базовий курс

Базовий, він тому і базовий, що без нього ну просто нікуди. Він настільки базовий, що включає основи ведичної та даоської філософії. Поєднання цих натурфілософських концепцій дає нам правильне розуміння роботи тіла і психіки та закладає основи психосоматики. На цьому базисі формуються

знання і розуміння роботи чакральної системи і її впливу на будову тіла та здоров’я, а також на базові переваги і фізико-психічні особливості.саме в цьому пласті знань закладаються базові поняття міжособистісних взаємодій. Далі ви маєте розфарбувати отриманий малюнок барвами міжпланетарних впливів. І на завершення – точки подієвості, чакравід’я та основи формування парадигми мислення в дитячому віці і перинатальному періоді.

І все це про числа: планети - числа, чакри – числа, гроші – числа, життя – числа, смерть – числа, кармічні борги – числа, важливі роки – числа… Все є число. І важливо розгледіти в цьому СУТЬ числа. Його основу і сенс. Теологумени арифметики – теж про числа, але без ілюзій, а змістовно. Основа основ… Бажаєте освоїти? Поділимось усім, що маємо.

Можу додати тільки те, що робота проходить в невеликих групах і в режимі постійного діалогу, що є дуже важливим!