Перейти до контенту

Якщо ви зайшли на цю сторінку, то я і мої однодумці вітаємо Вас.

Все у цьому світі має своє право на БУТТЯ!
Поєднувати несхоже у ціле,
Об'єднувати духовне й практичне,
Привнести у світ філософію єдності.
Ось наша мета!

Ви є відвідувачами сайту ШКОЛИ ІНТЕГРАЛЬНОЇ НУМЕРОЛОГІЇ!

Спробую доступно Вам все пояснити…

Як кажуть мудреці: практика є мірилом знань. Без практики віра залишається сліпою і з часом перетворюється на догму. Люди на цій планеті досягли успіху у створенні догматів. Кожна віра, що стає релігією, неодмінно веде до рік крові як в прямому, так і в переносному значенні. Мало яка релігія допускає правоту опонента. Погодься – і будеш врятований! Такий головний лозунг всіх релігійних течій цього світу. У ньому мало що змінилося за останні 5 – 10 тисяч років. А ті, хто говорять про інші часи, мало що знають самі. Припустити можна все, але перевірити неможливо нічого!

Практика! Ось мірило всіх мірил. Навіть стародавні писаняя можна поставити під сумнів, якщо вони не можуть бути перевірені на практиці. Але, прошу вас, не подумайте, що я схвалюю суху логіку. Віра необхідна. І лише вона одна штовхає учня на шлях знання. Минає час, і сліпа віра, посіяна чистою душею, дає перші паростки довіри до вчителя. А де Вчитель, там і Бог. І ось, уже довіряючи Вчителю і приймаючи його, учень іде по дорозі знань.

Знання, які ми готові вам запропонувати, інтегральні. Що це означає? Правильність суджень і практичних аспектів завжди можна перевірити іншою системою. Наша мета: шукати спільне, а не розбіжне.

Необхідно зрозуміти суть речей, а не те, чому це працює. Заглиблюючись у «чому?», ми приймаємо початкову механічну сторону існування світу. Саме суть є причиною руху цього світу. Мій улюблений приклад про китайських лікарів дуже практичний, але часто викликає сміх у лікарів традиційних. Майстри діагностики і лікування хвороб, які наша цивілізація вважає невиліковними, вважали, що кров у кров’яному руслі чоловіка і жінки рухаєтьс у різні сторони! І у них був вагомий аргумент: те, що у чоловіка діагностується по пульсу на првій руці, у жінки – на лівій! І все. А на практиці їм було абсолютно однаково куди рухається кров, тому що вони ліквідували захворювання ще на тому етапі, на якому наша медицина не помічає ну протсто нічого ( і про це також я інколи говорю на базовому рівні).

Істинне знання – це завжди небезпечно. Це рух по вістрю меча по лезу бритви. Вантаж відпрацьованого може стягнути вас вліво, а бажання надати значимості сліпій вірі завалить вас вправо. Мало хто може пройти цей шлях з чистим серцем і розумом, не піддавшись емоціям.

Пропонуємо вам взяти до рук провідну нитку, яку називають інтеграцією! Досить розкидати камені. Давайте їх збирати!

Коли я лише починав практикувати акупунктуру, а було це вже дуже давно, наприкінці вісімдесятих років минулого століття, я вірив всією душею, що акупунктура може вилікувати будь-яку хворобу. З часом до мене прийшло розуміння, що лікувати необхідно людину. Але помилкоково було вважати, що вилікувати можна всіх. Але я старався і вірив, шукав методи і можливості, відкидав одні та розвивав інші , але доля або Божественне провидіння не давали мені далеко відійти від призначеного мені Шляху. Іноді було боляче, дуже! Я падав і піднімався, отримуючи все нові і нові знання. Так я прийшов до психосоматики, а пізніше – і до нумерології, по ходу опанувавши Рей-Кі та ще багато чого цікавого. Почав вивчати Веди. Саме вони вражали своєю глибиною. А потім мене вразила вузьколобість багатьох людей, що викладали Веди. Вони заперечували практику. Точніше, не заперечували, а підміняли поняття, перетворюючи знання на релігію.

Так-ось, я і зараз допомагаю людям, але не намагаюсь їх вилікувати. Багато хто повинен просто померти, щоб у наступному втіленні отримати досвід і бути здоровими. І саме інтегральна нумерологія показала мені, що у світі ЗАВЖДИ буде йти війна. Вона у світі і не припинялася ні на хвилину. І якщо ви готові це прийняти– Ласкаво просимо до «ШКОЛИ ІНТЕГРАЛЬНОЇ НУМЕРОЛОГІЇ»!

З повагою, Віталій Лещінський.