Перейти до контенту

Предлагаем Вашему вниманию краткий обзор цикла семинаров«Эмоция- Тело- Болезнь».

...продовжувати читання "Обзор цикла «Эмоция — Тело — Болезнь»"

...продовжувати читання "Запись первого дня цикла «Эмоция — Тело — Болезнь»"

...продовжувати читання "Базовий курс нумерології та психосоматики"

Нарешті ми готові представити вам запис зустрічі з Сергієм Дунаєвським.

...продовжувати читання "Про гомеопатію"

1


...продовжувати читання "Семінар «Лінгвістична нумерологія»"


...продовжувати читання "Базовий курс нумерології та психосоматики"

В рамках Школи Інтегральною Нумерології, ми з радістю повідомляємо вам про проведення курсу-семінару по основам гомеопатії, який  називається «Гомеопатія на кожен день або що робити з гомеопатією, якщо я не фахівець».

Курс призначений в першу чергу для людей, котрі розчарувалися в конвенційній медицині  або розуміють, що «не в таблетках щастя» (якими і є партнери, учні та відвідувачі нашої школи);  для тих, хто готовий взяти відповідальність за своє життя і здоров'я, а також життя і здоров'я своїх дітей НА СЕБЕ! ...продовжувати читання "Вступна лекція Сергія Дунаєвського «Гомеопатія на кожен день або що робити з гомеопатією, якщо я не фахівець»"

3

Девізом Школи Інтагральної Нумерології можна вважати настанову древніх про те, що «зобов’язуюче відчуття по відношенню до діяльності засуджується, а дослідження – рекомендуються. Адже практика є мірилом істини». Тож виходячи з вищесказаного принципу ми не розглядали можливість викладання такого розділу, як «Лінгвістична нумерологія» по причині неоднозначності визначення числових вібрацій букв кириличного алфавіту! А так як представлена нашою школою  нумерологія є вельми точною наукою, яка не терпить інакомовлень або вольностей трактувань, то цей розділ навмисно нами ігнорувався до з’ясування тонкощів і практичного підтвердження однозначності розшифрувань! ...продовжувати читання "Лекція-семінар Сергія Владича «Все є число»"

2


...продовжувати читання "Базовий курс нумерології та психосоматики."

Для тих, хто дуже хотів, але не зміг бути присутнім. Можна подивитися запис зустрічі-знайомства.

Школа інтегральної нумерології запрошує всіх бажаючих на зустріч-знайомство в м. Київ. ...продовжувати читання "Зустріч-знайомство (27.01.2018г.)"