Перейти до контенту

Предлагаем Вашему вниманию краткий обзор цикла семинаров«Эмоция- Тело- Болезнь».

...продовжувати читання "Обзор цикла «Эмоция — Тело — Болезнь»"

...продовжувати читання "Запись первого дня цикла «Эмоция — Тело — Болезнь»"

1

...продовжувати читання "Перша пам’ять (ч2). Продовження книги “Аптекар, суддя, бобер і сова”"

...продовжувати читання "Перша пам’ять. Продовження книги “Аптекар, суддя, бобер і сова”"

1

...продовжувати читання "Анна Борисівна. Продовження книги “Аптекар, суддя, бобер і сова”"

1

...продовжувати читання "Мама. Продовження книги “Аптекар, суддя, бобер і сова”"

3

...продовжувати читання "Холодинаміка. Продовження книги “Аптекар, суддя, бобер і сова”"


Ось, чому я вас питав про відчуття слів. Все поясню! Зараз! ...продовжувати читання "Лінгвістична нумерологія: Україна та Росія"

1

З дозволу  Сергія Владича,  з великим задоволенням  публікуємо його матеріал  про українську нумерологію та лінгвистику зокрема.

 Текст опубліковуємо украънською мовою, адже важливо правильно передати лінгвістичні та семантичні особливості матеріалу.

З повагою, Віталій Лещінський.

...продовжувати читання "Сергій Владич «Українська нумерологія»"

Нарешті ми готові представити вам запис зустрічі з Сергієм Дунаєвським.

...продовжувати читання "Про гомеопатію"

1

З дозволу  Сергія Владича,  з великим задоволенням публікуємо його матеріал про лінгвістичний нумерологічний аналіз Росії та її правителів. Основана абетці, що складається з тридцяти двох літер, аналітика Сергія Владича вирізняється особливою точністю та ясністю. А головне, що вона не допускає подвійних трактувань вихідного матеріалу.

Але найважливіше  полягає в тому, що розрахунки Сергія Владича сходяться з розрахунками інтегральним методом нашої школи та видають однакові просторово-часові точки, лише доповнюючи одна одну!

 Текст опубліковуємо російською мовою, адже важливо правильно передати лінгвістичні та семантичні особливості матеріалу.

З повагою, Віталій Лещінський.

 

...продовжувати читання "Хто такий Путін, звідки він взявся, коли і куди подінеться"

Закінчив багатомісячну роботу над  варіантами кириличних розкладок алфавітів для потреб нумерологічного аналізу. Із трьох кириличних розкладок без перебільшення робочою виявилася лише одна. Власне, двох і більше бути не може. Так само і з українським алфавітом. Варіант знайдено. ...продовжувати читання "Для тих, хто в темі"

Він відбувся між мною, Віталієм Лещінським, та перекладачкою сайту школи інтегральної нумерології Богданою Яшник, на тлі роботи над перекладом прологу або передмови до моєї книги "Аптекар, Суддя, Бобер та Сова". На мою думку, це чудово та сміливо. А для мене ще й приємно, тому що у людини є своя думка, і вона чесно каже, що може бути не згодна. А чесність та об'єктивність приватних думок – це вже перемога разуму над емоціями...
Дозволяю собі публікацію цього діалогу мовою оригіналу, майже без змін та з дозволу протилежної сторони. Тому перекладу не буде. ...продовжувати читання "Випадковий діалог…"

5

З дозволу і відома автора Віталія Лещинського, починаємо публікацію глав книги "Про бобрів і сов". ...продовжувати читання "Аптекар, суддя, бобер і сова"

2


...продовжувати читання "Базовий курс нумерології та психосоматики."

Чи повинна ідеальна дружина бути маленькою, глухою, німою і з квадратною головою, аби чоловікові було зручно ставити кружку з-під пива? ...продовжувати читання "Про жінку."

1

Сьогодні ми продовжимо з’ясовувати причини того, що ж сталося з найдорожчою компанією. А це означає, що настав час розглянути наступника Стіва Джобса – Тіма Кука – менеджера, генерального директора, одного з найбільш впливових геїв у світі. ...продовжувати читання "Нумерологія знаменитостей. Лідери Apple. Частина 2: Тім Кук."

Для тих, хто дуже хотів, але не зміг бути присутнім. Можна подивитися запис зустрічі-знайомства.

2

Зараз найдорожча компанія у світі переживає не найкращі часи: затримки у виробництві, проблеми з ПЗ, зменшення кількості інновацій, збільшення браку при виробництві. А як відомо, за успіхи чи провали компанії відповідає керівник: кожен капітан керує судном як уміє, залежно від якостей, якими він володіє. ...продовжувати читання "Нумерологія знаменитостей. Лідери Apple. Частина 1: Стів Джобс."

– От підкажіть, є деяке нерозуміння. На семінарі ви мимохідь торкнулись хвороби геніїв. Чому генії повинні хворіти? Адже геній – це щось потужне, сильне, яскраве. А тут хвороба, та ще й геніїв. Не зовсім в’яжеться. Поки що! ...продовжувати читання "Діалоги. Про геніальність."

Ой, не потрібно робити такі серйозні очі, наче всі вже померли. Усім свій час. Я тобі розповім, що я думаю та знаю про рак.
...продовжувати читання "Діалоги. Про рак."


У мене викликали велике нерозуміння його слова про те, що коли ви досягли гармонії, цифри, планети та інші дурниці вас уже можуть не хвилювати. «Як? – думав я. – Але ж ми живемо у цьому світі! Як він може на нас не впливати?!» І от, вийшло так, що після певного, вже мого, пережитого досвіду, я зрозумів те, про що він казав, і жахнувся: як же багато потрібно встигнути зробити… ...продовжувати читання "Діалоги. Про досвід."

1

- Уфф, відстеження – це прикольно! Мене потім ще тижня два штирить! Я так розумію, що це тіло перелаштовується? – мене це дуже цікавило, тому що я вже зібрався отримувати першу ступінь Рей-Кі, і все, що відбувалося з моїм тілом та психікою, мене дуже хвилювало. До речі, я – це Артем, а він – це Віталій. ...продовжувати читання "Діалоги. Про проблеми сучасної нумерології."

Габрієль Бонер (Коко) Шанель – жінка, яка суттєво вплинула на моду ХХ століття. Людина, котра змінила жіночу моду, запозичивши елементи чоловічого гардеробу. ...продовжувати читання "Нумерологія знаменитостей. Коко Шанель."

24.08.1991
01.12.1991
(13.08.1969)

Ну, по-перше, чому ворожіння? ...продовжувати читання "Ворожіння на новий рік"

Ой, чогось тягне мене новий рік почати з цікавої теми: причини та їх наслідки. ...продовжувати читання "Новорічний"

Ілон Маск. Інженер, підприємець,винахідник та інвестор. Найкрутіший CEO в історії.

А давайте розглянемо його нумерологію та з’ясуємо, чому ж він такий крутий. ...продовжувати читання "Нумерологія знаменитостей. Ілон Маск."